АНОНСИ

Ви є тут

8 березня - Міжнародний жіночий день і ми готуємось святкувати!

  

Цього року пригадуємо досягнення найзнаменитіших жінок в історії, науці, мистецтві та музиці й заохочуємо дівчат прямувати за своїми мріями! Дивимось неймовірно цікаві пізнавальні програми у спецвипуску до Міжнародного жіночого дня на Da Vinci!

Дивіться підбірку з найкращого контенту до Міжнародного жіночого дня на телеканалі Da Vinci

8 березня

з 7:00 до 20:50

 

 

 

 

 

 

 

 


Зустрічайте першу весняну прем'єру на Sony Sci-Fi!

  

Це спецепізод науково-фантастичного серіалу "Доктор Хто" - "Революція далеків", світова прем'єра якого відбулась у перший день 2021 року!

Спецепізод "Доктор Хто. Революція далеків"

1 березня о 19:00 на телеканалі Sony Sci-Fi

Сьогодні особливий день: по-перше, весна прийшла, а по-друге, ми нарешті станемо свідками "Революції далеків",  епізоду "Доктора Хто"! Це останній епізод, у якому ми побачимо супутників Грема та Райяна, а ще у серіал повертається Джек Гаркнесс!

Зустрічаємось з 13-тою 1 березня о 19:00 на Sony Sci-Fi!

 

 

 

 

 

 

 

 


Прем'єра 3-го сезону "Новобранця" на Sony Turbo!

  

Скучили за прем'єрами на телеканалах Sony Pictures Television?  Дивимось поліцейську драму "Новобранець", 3-ій сезон якої тільки у січні 2021-го зійшов зі світових екранів: 

Серіал "Новобранець" (рейтинг IMDB 8,1) на телеканалі Sony Turbo

3-ій сезон з 5 лютого

щоп'ятниці о 21:00

Пістолет замість ручки, рація замість зошита, а помилки можуть коштувати людського життя. Новий навчальний рік для «Новобранця» розпочнеться 5 лютого о 21:00 на Sony Turbo.

У третьому сезоні на нас чекають нові особисті драми та виклики, труднощі небезпечної служби і врешті-решт закінчення навчання офіцера Нолана. Збираємось на патрулювання щоп'ятниці!

 

 

 

 

 

 


Лютневі анонси на телеканалах Sony Pictures Television

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Нова пізнавальна програма для дітей на Da Vinci

  

Програма "А ти знаєш?"

 

з 23 січня вихідними о 15:30

"А ти знаєш?" як влаштований навколишній світ?

Чи цікаво тобі, як з молока роблять йогурт, як годинник визначає час, як літає вертоліт?

Дізнайся, як все влаштовано – від повсякденних предметів вдома до великих механізмів та складних систем! Дивись пізнавальну програму "А ти знаєш?" на Da Vinci з 23 січня вихідними о 15:30.

 

 

 

 

 

 

 

 


Анонс найочікуванішої прем'єри зими 2021

  

Серіал "Койот" на телеканалі Sony Turbo

1 cезон - 11-13 січня о 19:20

Зустрічайте гарячу премєру цієї зими – кримінальну драму «Койот», над режисурою та сценарієм якої працювали творці «Пуститися берега», «Ходячі мерці» та «Гра престолів», а в головній ролі знявся зірка «ЩИТа» Майкл Чикліс. Це історія прикордонника, що вперше опинився по той бік стіни і залишився один на один з тими, з ким краще справ не мати.

Вмикайте Sony Turbo 11-13 січня о 19:20 і дізнайтеся, що означає бути «Койотом» - тим, хто нелегально переправляє іммігрантів через кордон США і Мексики.

Не пропустіть один із найкрутіших показів у Новому році!

 

 

 

 

 

 


Обираємо що дивитись у січні на SonyChannel

  

З 1 по 10 січня на телеканалі триває новорічний марафон улюблених фільмів і серіалів

 

 

 

 

 

 


Січень на SonySciFi

  

Січень на SonySciFi пройде під знаком "Доктора Хто" та космічних пригод, а ще ми обов'язково повинні встигнути відгадати всі ТаємниціХейвена та перевернути світ догори дригом разом з "Проповідником"

Приєднуйся - буде круто

 

 

 

 

 

 


Свята вже зовсім близько, чи не так?

  

Тому саме час переглянути святковий спецвипуск на телеканалі Da Vinci!

Готові до пори рідзвяних див та новорічних казок? Дивіться і дивуйтесь найцікавішим різдвяним традиціям минулого, дізнавайтесь, як уникнути підробок, щоб не зіпсувати святковий настрій, зустріньтесь з самим Сантою та як слід розважтесь за переглядом веселого Різдвяного спецвипуску Da Vinci

Четвер, 24 грудня 18:30-21:00

П’ятниця, 25 грудня 09:40-12:10

 

 

 

 

 

 


Дивіться у вересні по вихідних на каналі Da Vinci

  

Океани Сонячної системи

Цими вихідними дивимось програму "Океани Сонячної системи" 6 вересня о 23:00 на телеканалі Da Vinci.

Ми думали, що наша планета єдина, на якій є вода, але вчені відкрили океани на планетах всієї Сонячної системи. Подорожуємо по доісторичних океанах на Марсі та метанових озерах на найбільшому cупутнику Сатурна. Аж дух перехоплює! Невже ми наближаємось до відкриття позаземного життя? Дізнаємось це у прем'єрній програмі "Океани Сонячної системи".

 

 

 

 

 

 


Свіжа прем'єра на Sony Sci-Fi та Sony Turbo

  

Серіал "Алекс Райдер"

з 7 вересня на телеканалі Sony Sci-Fi

буднями о 20:00

Крутим шпигуном можна стати у будь-якому віці - навіть якщо ти підліток й гадки немав раніше, що таке MI-6. Зустрічайте грандіозну прем'єру шпигунського серіалу "Алекс Райдер", що знятий на основі серії романів Ентоні Горовіца!

Вмикайте Sony Sci-Fi 7 вересня о 20:00, вирушаємо разом у загадкову школу "Поінт Бланк" у Альпах. Будьте готові до суперсекретної місії та шпигунських пристрастей!

 

 

 

 


  

Серіал "Правосуддя"

з 8 вересня на телеканалі Sony Turbo

буднями о 15:55

Історія федерального маршала Рейлана Гівенса, сучасного охоронця закону, що все ще дотримується старомодних поглядів на правосуддя, високо оцінена кінокритиками. Серіал відзначений більше 10 номінаціями та двома преміями “Еммі”. Від "Правосуддя" був у захваті Квентін Тарантіно, що й не дивно, адже серіал знятий у дусі вестерну та сповнений соковитим гумором.

Правосуддя чекає на всіх 8 вересня о 15:55 на Sony Turbo!

Заявка на підключення