АНОНСИ

Ви є тут

Дивіться у вересні по вихідних на каналі Da Vinci

  

Океани Сонячної системи

Цими вихідними дивимось програму "Океани Сонячної системи" 6 вересня о 23:00 на телеканалі Da Vinci.

Ми думали, що наша планета єдина, на якій є вода, але вчені відкрили океани на планетах всієї Сонячної системи. Подорожуємо по доісторичних океанах на Марсі та метанових озерах на найбільшому cупутнику Сатурна. Аж дух перехоплює! Невже ми наближаємось до відкриття позаземного життя? Дізнаємось це у прем'єрній програмі "Океани Сонячної системи".

 

 

 

 

 

 


Свіжа прем'єра на Sony Sci-Fi та Sony Turbo

  

Серіал "Алекс Райдер"

з 7 вересня на телеканалі Sony Sci-Fi

буднями о 20:00

Крутим шпигуном можна стати у будь-якому віці - навіть якщо ти підліток й гадки немав раніше, що таке MI-6. Зустрічайте грандіозну прем'єру шпигунського серіалу "Алекс Райдер", що знятий на основі серії романів Ентоні Горовіца!

Вмикайте Sony Sci-Fi 7 вересня о 20:00, вирушаємо разом у загадкову школу "Поінт Бланк" у Альпах. Будьте готові до суперсекретної місії та шпигунських пристрастей!

 

 

 

 


  

Серіал "Правосуддя"

з 8 вересня на телеканалі Sony Turbo

буднями о 15:55

Історія федерального маршала Рейлана Гівенса, сучасного охоронця закону, що все ще дотримується старомодних поглядів на правосуддя, високо оцінена кінокритиками. Серіал відзначений більше 10 номінаціями та двома преміями “Еммі”. Від "Правосуддя" був у захваті Квентін Тарантіно, що й не дивно, адже серіал знятий у дусі вестерну та сповнений соковитим гумором.

Правосуддя чекає на всіх 8 вересня о 15:55 на Sony Turbo!

Заявка на підключення