10-50-100 b

Трансформація - нова передача на "Стрий FM" Друкувати Електронна адреса

ТрансормаціяВперше в Стрию, на радіо "Стрий FM" трансрадіошоу "Трансформація". Усіх бажаючих поринути у неповторний світ музики, запрошуємо вмикати свої радіоприймачі, на хвилю 101.0 МГц УКВ, кожної суботи о 23:00.

Передача розрахована передусім на прихильників танцювальної музики у стилі Trance, а також Progressive, Electro, Techno, House, Dance (але не лише). Музика від кращих ді-джеїв світу та неповторна атмосфера гарантовані!

Після виходу програми, на  форумі буде викладатись перелік усіх композицій. Чекаєм на Ваші запитання, побажання та пропозиції. Найцікавіші листи будуть зачитані у ефірі програми.

 
Стрийський телепатруль Друкувати Електронна адреса

Стрийський телепатрульДорогі небайдужі земляки! Представляємо Вам новий проект телеканалу "Лан" - "Стрийський телепатруль".

Якщо вам стали відомі факти, що являють собою загрозу життю, здоров'ю і власності - повідомляйте про них у "Стрийський телепатруль". Телефонуйте за номером 4-59-83 і пишіть на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду та ставайте героєм чи автором програми "Стрийський телепатруль".

  • "Стрийський телепатруль" - це репортажі про події чи факти надзвичайного характеру, що сталися в Стрию та районі!
  • "Стрийський телепатруль" - це інформація про явні чи потенційні загрози життю, здоров'ю і власності стриян!
  • "Стрийський телепатруль" - це компетентне і професійне висвітлення проблем безпеки людей і майна!

 
Додаткові варіанти джинґлів Друкувати Електронна адреса

Додаткові варіанти джинґлівНа сторінці голосувань за джинґли нової радіостанції "Стрий FM" (101 МГц) з'явились, додаткові, два варіанти створені однією із стрийських студій. Слухайте та голосуйте!

Майте на увазі, що прийняти участь у створенні джинґлів, може коден бажаючий. Ваші роботи будуть представлені для оцінювання, разом з іншими. Нагадуємо, що назва радіо - "Радіо Стрий FM" та офіційні позивні - "Радіо твого міста".

 
Вибираємо джинґл нового радіо! Друкувати Електронна адреса

Вибираємо джинґл нового радіо!Триває створення та тестування, нової, першої в місті радіостанції "Стрий FM".

Кожне радіо має свої джинґли. Це спеціальний фірмовий короткий звуковий сигнал, що має ідентифікувати радіостанцію в ефірі.

Ми підготували декілька варіантів-прототипів джинґлів та хочемо щоб Ви допомогли обрати найкращі. Адже це радіо - для Вас, і Вам, нашим майбутнім слухачам, вирішувати яким воно має бути.

Прослухати і проголосувати за джинґли можна тут.

 
Радіо "Стрий FM" на 101 МГц УКХ Друкувати Електронна адреса

Стрий FM працює в тестовому режиміВчора ввечері, завершено монтаж передавального обладнання, першої в Стрию, радіостанції, що розпочне свою роботу незабаром.

На разі, трансляція відбувається в тестовому, автоматичному режимі.

 
Відеоновини студії ТРК "Лан" в Інтернеті Друкувати Електронна адреса

Новини СтрийщиниЩоденні новини студії ТРК "Лан" вже давно завоювали популярність серед глядачів інформаційного каналу нашої кабельної мережі.

Продовжуючи впроваджувати нові послуги пропонуємо Вам нову можливість - переглядати відеоархів новин. Для цього достатньо лише завітати в розділ "Відеоновини" нашої веб-сторінки.

Будьте в курсі останніх новин міста, де б Ви не знаходились. ;)

Нагадуємо, що для абонентів Інтернет ТРК "Телелан" доступ до веб-сторінки та її розділів відбувається за тарифами та високими швидкостями локальної мережі.