Акція для нових абонентів GEPON

Новини

Ви є тут

Віднедавна «ТРК Телелан» пропонує нову послугу — підключення до інтернету за технологією GEPON. Кожен абонент підключається окремим оптичним волокном і отримує швидкий та надійний інтернет. Це особливо важливо для абонентів "приватного сектору", де раніше був доступний лише інтернет по лініях кабельного телебачення.

Зараз, ми пропонуємо Вам чудову нагоду отримати швидкий зв’язок за доступними цінами! А перші декілька місяців — за 1 грн абонплати!

Нові абоненти, що зареєструються та підключаться* до інтернету GEPON  від «ТРК Телелан» отримують:

  • 4 місяці безкоштовного користування на швидкості 100 Мб/с

Колишні абоненти «ТРК Телелан» що раніше користувалися "кабельним інтернетом" DOCSIS при переключенні** на технологію GEPON отримують:

  • 6 місяців безкоштовного користування на швидкості 100 Мб/с

Точнішу інформацію та деталі акції Ви можете отримати у відділі технічної підтримки абонетів Інтернет чи абонентському відділі «ТРК Телелан».

Примітки:

* — нові абоненти, це ті клієнти, що раніше не користувалися інтернетом від «ТРК Телелан» за адресою підключення.

** — існуючі абоненти, при переключенні з технології DOCSIS на GEPON можуть скористатися акцією на умові передачі свого колишнього абонентського модему до «ТРК Телелан» на безоплатній основі.

Вартість підключення та матеріалів сплачується абонентом на загальних підставах. Приблизна вартість підключення по технології GEPON, на даний момент, становить приблизно 1200 грн.

Після закінчення дії акційного тарифу абонент може користуватися будь яким з доступних тарифів на послуги інтернет.

Акція діє для абонентів що підключилися до 30.06.15. Оновлено: акцію продовжено! Слідкуйте за новинами.