До уваги жителів міста Стрия!

Новини

Ви є тут

ТРК «ЛАН» та ТРК «Телелан» отримало інформацію від небайдужих мешканців міста, що в багатоповерхових будинках ходять мужчини та стукають в двері і просять крісло ніби для відключення їх сусідів від кабельного телебачення.

24 лютого нами було прийнято рішення, що в умовах війни доступ до достовірної інформації повинен бути в усіх наших абонентів.

Тому навіть при наявності заборгованості жодних відключень не проводиться.

Хочемо звернути вашу увагу, що наші працівники мають посвідчення та спецодяг і забезпечені усім необхідним для роботи, тобто просити у вас табурет вони не будуть.

Враховуючи військовий стан в Україні ми 1 березня скасували заплановане підняття абонплати за кабельне телебачення та інтернет. Всім абонентам, які оплатили абонплату за новими тарифами вже зроблено перерахунок і в них є переплата в розмірі різниці тарифів.

Принагідно хочу розуміння абонентів - вчасна оплата за кабельне телебачення та інтернет кожним з абонентів забезпечують стабільність роботи наших мереж, а отже - інформаційну безпеку України у час війни з окупантом.

Нам потрібно виплачувати працівникам заробітну плату та сплачувати податки, оплачувати рахунки за електроенергію, канали зв’язку та доступ до телевізійних каналів, пальне для автомобілів, оренду приміщень та електро-опор, купувати обладнання та кабелі для мережі.

Зі свого боку мибудемо робити все що в наших силах для забезпечення стабільної роботи наших мереж.

Разом до ПЕРЕМОГИ!
Слава Україні!