Новини

Новини

Ви є тут

Шановні абоненти, хочемо Вас повідомити про продовження Акції "Затишна зима". Для нових абонентів компанії “ТелеЛан”, Ви отримуєте абсолютне безкоштовне підключення.

Абонент отримає:

А) реєстрація – безоплатна
Б) матеріали – безоплатні


Шановні абоненти.
Раді Вас повідомити, ми почали трансляцію нового каналу UPL.TV (Українська Прем'єр-Ліга). Вболівайте за улюблені футбольні команди разом з ТелеЛан.
Даний канал транслюється в цифровому форматі на частоті 410Мгц. Для перегляду потрібно зробити автопошук каналів, або просканувати частоту 410МГц.Акція "Затишна зима"

Шановні абоненти, хочемо Вас повідомити про продовження Акції "Барвиста осінь". Для нових абонентів компанії “ТелеЛан”, Ви отримуєте абсолютне безкоштовне підключення.

Абонент отримає:

А) реєстрація – безоплатна
Б) матеріали – безоплатні


Всі намагаються щось продати у "Чорну п'ятницю", а "ТелеЛан" просто дарує.
Підключаєш інтернет, а роутер - у подарунок!
Подайте заявку з 20 по 26 листопада на безкоштовне підключення інтернету від компанії "ТелеЛан".
А вже 27 листопада в ефірі радіостанції "Стрий ФМ" буде розіграш 20 роутерів з числа усіх бажаючих.


Шановні абоненти.

З 1 грудня відбудуться зміни цін на спільні тарифи Інтернет+Мегого (тільки на підписку Максимальна та Спорт):
Акція «Барвиста осінь»

Шановні абоненти, хочемо Вас повідомити про продовження Акції "Поринай у літо". Для нових абонентів компанії “ТелеЛан”, Ви отримуєте абсолютне безкоштовне підключення.

Абонент отримає:

А) реєстрація – безоплатна
Б) матеріали – безоплатні


Шановні абоненти!
Є хороша новина!!!
Megogo разом з Телелан вигідніше!
Для Вас доступні спільні тарифи інтернету з OTT-медіасервісом Megogo. Тепер ще більше каналів для перегляду у різних тарифних планах на вибір. Разом - дешевше! Спільний тариф коштує дешевше, ніж замовляти послугу на сайті компанії Megogo!!! А все це завдяки чудовим знижкам, що надає для своїх абонентів компанія ТелеЛан.


Акція «Поринай у літо»

Шановні абоненти, раді Вам повідомити про нову Акцію. Для нових абонентів компанії “ТелеЛан”, Ви отримуєте абсолютне безкоштовне підключення.

Абонент отримає:

А) реєстрація – безоплатна
Б) матеріали – безоплатні


Шановні абоненти.
Раді Вас повідомити, що замість виключених нещодавно каналів, ми почали транслювати нові канали фільмової тематики. А саме:
Cine+
Cine+ Hit
Cine+ Legend
Cine+ Kids
Kinoliving
KINOWOOD
4ever cinema
4ever drama
4ever theater


Шановні абоненти.
Інформуємо Вас, що відповідно до рішень Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення канали Viasat Kino HD, Viasat Kino Action HD, Viasat Kino World, Viasat History, Viasat Explorer, Viasat Nature та Epic Drama не включено до переліку каналів, що дозволено транслювати на території України. Тому зазначені телеканали вилучені з пакетів послуг ТРК Телелан.

Наразі готується заміна для цих каналів, про яку проінформуємо трохи пізніше.