Новини

Новини

Ви є тут

Шановні абоненти, хочемо Вас повідомити про продовження Акції "Яскрава весна". Для нових абонентів компанії “ТелеЛан”, Ви отримуєте абсолютне безкоштовне підключення.

Абонент отримає:

А) реєстрація – безоплатна
Б) матеріали – безоплатніШановні абоненти інтернету та кабельного телебачення.
Повідомляємо Вам, що з 1-го липня 2024 року відбудуться наступні зміни у тарифних пакетах інтернету та кабельного телебачення:

Просимо врахувати дані зміни при оплаті за послуги ТРК"ТелеЛан" в червні 2024 року.


Шановні абоненти.
Раді Вас повідомити, ми почали трансляцію нового каналу "Ми-Україна+". Даний канал транслюється в цифровому форматі на частоті 442Мгц. Для перегляду потрібно зробити автопошук каналів, або просканувати частоту 442МГц.Шановні абоненти, хочемо Вас повідомити про продовження Акції "Затишна зима". Для нових абонентів компанії “ТелеЛан”, Ви отримуєте абсолютне безкоштовне підключення.

Абонент отримає:

А) реєстрація – безоплатна
Б) матеріали – безоплатні


Шановні абоненти.
Раді Вас повідомити, ми почали трансляцію нового каналу UPL.TV (Українська Прем'єр-Ліга). Вболівайте за улюблені футбольні команди разом з ТелеЛан.
Даний канал транслюється в цифровому форматі на частоті 410Мгц. Для перегляду потрібно зробити автопошук каналів, або просканувати частоту 410МГц.Акція "Затишна зима"

Шановні абоненти, хочемо Вас повідомити про продовження Акції "Барвиста осінь". Для нових абонентів компанії “ТелеЛан”, Ви отримуєте абсолютне безкоштовне підключення.

Абонент отримає:

А) реєстрація – безоплатна
Б) матеріали – безоплатні


Всі намагаються щось продати у "Чорну п'ятницю", а "ТелеЛан" просто дарує.
Підключаєш інтернет, а роутер - у подарунок!
Подайте заявку з 20 по 26 листопада на безкоштовне підключення інтернету від компанії "ТелеЛан".
А вже 27 листопада в ефірі радіостанції "Стрий ФМ" буде розіграш 20 роутерів з числа усіх бажаючих.


Шановні абоненти.

З 1 грудня відбудуться зміни цін на спільні тарифи Інтернет+Мегого (тільки на підписку Максимальна та Спорт):
Акція «Барвиста осінь»

Шановні абоненти, хочемо Вас повідомити про продовження Акції "Поринай у літо". Для нових абонентів компанії “ТелеЛан”, Ви отримуєте абсолютне безкоштовне підключення.

Абонент отримає:

А) реєстрація – безоплатна
Б) матеріали – безоплатні


Шановні абоненти!
Є хороша новина!!!
Megogo разом з Телелан вигідніше!
Для Вас доступні спільні тарифи інтернету з OTT-медіасервісом Megogo. Тепер ще більше каналів для перегляду у різних тарифних планах на вибір. Разом - дешевше! Спільний тариф коштує дешевше, ніж замовляти послугу на сайті компанії Megogo!!! А все це завдяки чудовим знижкам, що надає для своїх абонентів компанія ТелеЛан.