Новини

Новини

Ви є тут

Шановні абоненти! Раді Вам повідомити, що відтепер доступний новий тарифний план Супер Люкс зі швидкістю 200Мб/с, який коштує 300 грн. Даний тарифний план можна замовити всім нашим абонентам, які підключені по оптичній лінії за технологією GEPON.

Примітка: Заявлені значення швидкостей доступу належать до технічних параметрів надання послуги кінцевим користувачам і є максимально можливими. Фактична швидкість доступу до інтернет-ресурсів може відрізнятися і залежить від можливих обмежень кінцевих ресурсів, маршрутизації даних і можливостей обладнання абонента.


ТРК «ЛАН» та ТРК «Телелан» отримало інформацію від небайдужих мешканців міста, що в багатоповерхових будинках ходять мужчини та стукають в двері і просять крісло ніби для відключення їх сусідів від кабельного телебачення.

24 лютого нами було прийнято рішення, що в умовах війни доступ до достовірної інформації повинен бути в усіх наших абонентів.


Шановні абоненти кабельного телебачення та інтернету!

Сьогодні патріотизм українських підприємств в тилу - це вчасно сплачені податки та оплата за отримані послуги від стратегічних сфер життєзабезпечення, у тому числі за кабельне телебачення та інтернет.


Всі намагаються щось продати у "Чорну п'ятницю", а ТелеЛан просто дарує. Ви отримаєте абсолютне безкоштовне підключення. Подайте заявку з 26 по 28 листопада включно і буде Вам справжня "Чорна п'ятниця". ТелеЛан - провайдер майбутнього.


Шановні абоненти! Також раді Вам повідомити, що відтепер доступні Чат Бот Viber та Чат Бот в Telegram @Telelan_Info_bot. В яких Ви зможете:
- Дізнатися стан рахунку;
- Здійснити онлайн оплату;н


Шановні абоненти! Раді Вам повідомити, що відтепер доступний Чат Бот в Telegram @Telelan_Info_bot. В якому Ви зможете:
- Дізнатися стан рахунку;
- Здійснити онлайн оплату;


Шановні абоненти кабельного телебачення м. Дрогобич! Повідомляємо Вам, що 1-го липня 2021 року відбудуться наступні зміни у тарифних пакетах кабельного телебачення:


Шановні абоненти! Раді повідомити, що відтепер доступна онлайн оплата через додаток Monobank. При оплаті кошти поступають миттєво на Ваш рахунок. Якщо шаблон для оплати послуг був створений швидше по реквізитам (розрахунковому номеру), видаліть його в додатку і створіть новий по номеру договору. Ми хочемо, щоб клієнт з легкістю міг оплачувати надані послуги. Адже ТелеЛан ближче до своїх! :)


Акція «Весна з ТелеЛаном» Тільки впродовж квітня місяця неймовірні умови для нових абонентів компанії “ТелеЛан”.


Шановні абоненти кабельного телебачення!
Повідомляємо Вам, що 1-го вересня 2020 року відбудуться наступні зміни у тарифних пакетах кабельного телебачення:

Тарифні пакети для юридичних осіб:
1. Тарифний пакет КТБ:
Юридичний пакет - 115 грн/міс;